• Jak urządzić butik odzieżowy?

  Jak urządzić butik odzieżowy?

  Założenie nowego butiku w dzisiejszych czasach stanowi prawdziwe wyzwanie. W każdym większym i mniejszym mieście znajdziemy mnóstwo tego typu punktów, w których oferowany jest przeróżny asortyment. Aby wybić się na ich tle należy przede wszystkim posiadać oryginalny pomysł i umieć go zrealizować. Na pewno należy również nastawić się na spore koszty. Warto zacząć od opracowania planu, dzięki któremu nic nas nie zaskoczy. A jeżeli możemy poprosić o pomoc kogoś, kto się na tym zna – na pewno warto z niej skorzystać.

 • Jak nosić swetry?

  Jak nosić swetry?

  W związku ze zbliżającą się jesienią coraz częściej sięgamy po cieplejsze ubrania, które czasem niezwykle trudno jest do czegokolwiek dobrać. Każda z pań doskonale wie, że o wiele łatwiej jest nam ładnie się ubrać w okresie letnim, gdy mamy do dyspozycji lekkie i zwiewne tkaniny. Zimą i jesienią wszystkie ubrania muszą być grube i ciepłe. Dlatego tworzone są z takich materiałów, które przede wszystkim chronią nas przed złymi warunkami pogodowymi. Takie tworzywa nie sprzyjają jednak podkreślaniu sylwetki i poczuciu, że wyglądamy zgrabnie. Wiele kobiet narzeka na to, że ich figura staje się zupełnie niewidoczna – a one same czują się nieatrakcyjnie i grubo.

 • Moda a koronawirus. Czy epidemia zmieniła trendy w branży?

  Moda a koronawirus. Czy epidemia zmieniła trendy w branży?

  Pojawienie się koronawirusa wywołało w naszych życiach ogromne zmiany, nad którymi ciężko jest zapanować. Praktycznie z dnia na dzień wszystko to, co było nam dobrze znane - uległo zmianie. Bardzo szybko jednak okazało się również, że jesteśmy w stanie przystosować się do wielu rzeczy i w momencie, gdy nie mamy wyboru – damy sobie radę w nowych warunkach.

 • Nowa kolekcja w Chiara Poland

  Nowa kolekcja w Chiara Poland

  Chiara to marka, która reprezentuje wszystko to, czego pragną kobiety w każdym wieku. Jako oryginalna polska firma dbają oni o to, aby klientki w każdej nowej kolekcji znalazły takie elementy ubioru, które pozwolą im poczuć się dobrze we własnej skórze. Mają oni świadomość tego, że już niewielki element garderoby może wpłynąć na ich pewność siebie i ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. W taki właśnie sposób działa także najnowsza kolekcja marki Chiara Poland, która jest już dostępna na ich stronie internetowej. 

 • Oto idealna szwalnia na sezon jesień/zima 2020!

  Oto idealna szwalnia na sezon jesień/zima 2020!

  Niezmiernie cieszy nas, że Chiara Poland to hurtownia odzieży o coraz bardziej rozpoznawalnej marce. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w ramach naszych działań prowadzimy profesjonalną szwalnię. To idealna okazja by skorzystać z okazji i zaplanować projektowanie ubrań na sezon jesienno-zimowy 2020!

1 ... 4