TYDZIEŃ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ 25-31.10.2021 (B2C)
X
 • Ekologiczne tkaniny

  Ekologiczne tkaniny

  Produkcja tkanin na wysoką skalę ma bardzo zły wpływ na otaczające nas środowisko. Trendy na rynku zmieniają się niemalże błyskawicznie, dlatego producenci odzieży starając się być elastycznymi, wykorzystują niemalże wszystkie dostępne na rynku surowce, by wyprodukować z nich elementy garderoby, na które jest w danym momencie największy popyt. Coraz większe zainteresowanie zyskują tkaniny ekologiczne. Co o nich wiadomo?

 • Odzież z certyfikatem Oeko-Tex i GOTS

  Odzież z certyfikatem Oeko-Tex i GOTS

  Zakup poszczególnych elementów garderoby powinien być przemyślany, bowiem od lat mówi się o wpływie produkcji ubrań na środowisko. Przeważająca większość ubrań powstaje z bawełny, która jest produkowana w przemysłowy sposób na przystosowanych do tego plantacjach. Pochłaniają one ponad 25% wszystkich pestycydów, które są używane do hodowli roślin. Co innego w przypadku odzieży z certyfikatem Oeko-Tex lub GOTS.

 • Czy poliester to najgorszy materiał? SPRAWDZAMY!

  Czy poliester to najgorszy materiał? SPRAWDZAMY!

  Czy poliester to najgorszy materiał? SPRAWDZAMY! Opracowanie na podstawie raportu „Wpływ produkcji tkanin na środowisko”  DEFRA na 19 różnych tkaninach naturalnych (bawełna, len, juta konopia, wełna, jedwab, włókna pokrzywy, szczodrzenicy sitowatej, ramii indyjskiej), regenerowanych (lyocell, wiskoza, modal, włókna bambusowe, soi) oraz syntetycznych (poliester, nylon, akryl, PLA, PTT).

 • Jak wybrać sukienkę na sylwestra?

  Jak wybrać sukienkę na sylwestra?

  Choć zabawa sylwestrowa w tym roku będzie zupełnie inna niż w latach poprzednich, nie oznacza to, że trzeba rezygnować z atrakcyjnych kreacji. Również w czasach pandemii warto wybrać modną sukienkę podkreślającą atuty figury. Podpowiadamy, jak wyszykować się na sylwestra, aby czuć się dobrze i doskonale się bawić.

 • CHIARA POLAND otwiera sklep online dla detalistów!

  CHIARA POLAND otwiera sklep online dla detalistów!

  Uwielbiasz markę Chiara Poland? Już teraz możesz zamawiać produkty z najnowszych kolekcji bezpośrednio z naszej strony internetowej. Wygodnie, szybko i z dostawą do domu – tak przebiegają zakupy w Chiara Poland.

1 ... 5