TYDZIEŃ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ 25-31.10.2021 (B2C)
X
 • Ubrania basic - co warto zawsze mieć w swojej szafie?

  Ubrania basic - co warto zawsze mieć w swojej szafie?

  Szafa niejednej kobiety, to prawdziwa studnia bez dna. Ile rzeczy by się w niej nie zmieściło, to i tak finalnie wciąż pojawia się ten sam problem - „Nie mam się w co ubrać!”. Pamiętaj - tylko spokój może Cię uratować. Wbrew pozorom, im więcej masz rzeczy, tym trudniej się wśród nich odnaleźć, a stworzenie wymarzonej stylizacji w kilka minut zaczyna graniczyć z cudem. Może pora uporządkować garderobę? Podpowiadamy, w jakie bazowe ubrania warto zainwestować. Są uniwersalne i niezwykle praktyczne!

 • Jak promować butik odzieżowy w Internecie?

  Jak promować butik odzieżowy w Internecie?

  Coraz więcej sklepów decyduje się na prowadzenie działalności online. Konkurencja w branży e-commerce jest jednak obecnie tak duża, że bez działań nakierowanych na promowanie marki w sieci, trudno liczyć na spektakularny sukces. W jaki sposób można skutecznie pozyskiwać nowych klientów i budować pozytywny wizerunek firmy w Internecie? Sprawdziliśmy najefektywniejsze kanały marketingowe.

 • Jak nosić legginsy na co dzień?

  Jak nosić legginsy na co dzień?

  Legginsy dla większości kobiet są niczym synonim wygody w świecie odzieży. Są podstawą damskiej garderoby na każdą okazję. Legginsy są tak uwielbiane nie tylko za swój komfort, ale też dlatego, że są odpowiednie dla kobiet o różnych kształtach i rozmiarach. Stanowią świetną alternatywę dla wielu innych ubrań. Jak je nosić modnie i zgodnie z etykietą?

 • Gdzie kupować odzież do butiku?

  Gdzie kupować odzież do butiku?

  Jeśli chodzi o modę i trendy, większość nowych właścicieli butików całkiem dobrze radzi sobie w tej kwestii. Jednak jeśli chodzi już o pozyskiwanie zapasów, większość popełnia dużo błędów – zwłaszcza na początku swojej działalności. Dlatego powstał ten krótki poradnik – czytaj dalej, a dowiesz się, gdzie kupować odzież do butiku modowego.

 • Jak urządzić butik odzieżowy?

  Jak urządzić butik odzieżowy?

  Założenie nowego butiku w dzisiejszych czasach stanowi prawdziwe wyzwanie. W każdym większym i mniejszym mieście znajdziemy mnóstwo tego typu punktów, w których oferowany jest przeróżny asortyment. Aby wybić się na ich tle należy przede wszystkim posiadać oryginalny pomysł i umieć go zrealizować. Na pewno należy również nastawić się na spore koszty. Warto zacząć od opracowania planu, dzięki któremu nic nas nie zaskoczy. A jeżeli możemy poprosić o pomoc kogoś, kto się na tym zna – na pewno warto z niej skorzystać.

2 ... 5