10% RABATU ZA ZAPIS DO NEWSLETTERA!

X
 • Jak nosić legginsy na co dzień?

  Jak nosić legginsy na co dzień?

  Legginsy dla większości kobiet są niczym synonim wygody w świecie odzieży. Są podstawą damskiej garderoby na każdą okazję. Legginsy są tak uwielbiane nie tylko za swój komfort, ale też dlatego, że są odpowiednie dla kobiet o różnych kształtach i rozmiarach. Stanowią świetną alternatywę dla wielu innych ubrań. Jak je nosić modnie i zgodnie z etykietą?

 • Gdzie kupować odzież do butiku?

  Gdzie kupować odzież do butiku?

  Jeśli chodzi o modę i trendy, większość nowych właścicieli butików całkiem dobrze radzi sobie w tej kwestii. Jednak jeśli chodzi już o pozyskiwanie zapasów, większość popełnia dużo błędów – zwłaszcza na początku swojej działalności. Dlatego powstał ten krótki poradnik – czytaj dalej, a dowiesz się, gdzie kupować odzież do butiku modowego.

 • Jak urządzić butik odzieżowy?

  Jak urządzić butik odzieżowy?

  Założenie nowego butiku w dzisiejszych czasach stanowi prawdziwe wyzwanie. W każdym większym i mniejszym mieście znajdziemy mnóstwo tego typu punktów, w których oferowany jest przeróżny asortyment. Aby wybić się na ich tle należy przede wszystkim posiadać oryginalny pomysł i umieć go zrealizować. Na pewno należy również nastawić się na spore koszty. Warto zacząć od opracowania planu, dzięki któremu nic nas nie zaskoczy. A jeżeli możemy poprosić o pomoc kogoś, kto się na tym zna – na pewno warto z niej skorzystać.

 • Jak nosić swetry?

  Jak nosić swetry?

  W związku ze zbliżającą się jesienią coraz częściej sięgamy po cieplejsze ubrania, które czasem niezwykle trudno jest do czegokolwiek dobrać. Każda z pań doskonale wie, że o wiele łatwiej jest nam ładnie się ubrać w okresie letnim, gdy mamy do dyspozycji lekkie i zwiewne tkaniny. Zimą i jesienią wszystkie ubrania muszą być grube i ciepłe. Dlatego tworzone są z takich materiałów, które przede wszystkim chronią nas przed złymi warunkami pogodowymi. Takie tworzywa nie sprzyjają jednak podkreślaniu sylwetki i poczuciu, że wyglądamy zgrabnie. Wiele kobiet narzeka na to, że ich figura staje się zupełnie niewidoczna – a one same czują się nieatrakcyjnie i grubo.

 • Moda a koronawirus. Czy epidemia zmieniła trendy w branży?

  Moda a koronawirus. Czy epidemia zmieniła trendy w branży?

  Pojawienie się koronawirusa wywołało w naszych życiach ogromne zmiany, nad którymi ciężko jest zapanować. Praktycznie z dnia na dzień wszystko to, co było nam dobrze znane - uległo zmianie. Bardzo szybko jednak okazało się również, że jesteśmy w stanie przystosować się do wielu rzeczy i w momencie, gdy nie mamy wyboru – damy sobie radę w nowych warunkach.

2 ... 5