10% RABATU ZA ZAPIS DO NEWSLETTERA!

X
 • Nowa kolekcja w Chiara Poland

  Nowa kolekcja w Chiara Poland

  Chiara to marka, która reprezentuje wszystko to, czego pragną kobiety w każdym wieku. Jako oryginalna polska firma dbają oni o to, aby klientki w każdej nowej kolekcji znalazły takie elementy ubioru, które pozwolą im poczuć się dobrze we własnej skórze. Mają oni świadomość tego, że już niewielki element garderoby może wpłynąć na ich pewność siebie i ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. W taki właśnie sposób działa także najnowsza kolekcja marki Chiara Poland, która jest już dostępna na ich stronie internetowej. 

 • Oto idealna szwalnia na sezon jesień/zima 2020!

  Oto idealna szwalnia na sezon jesień/zima 2020!

  Niezmiernie cieszy nas, że Chiara Poland to hurtownia odzieży o coraz bardziej rozpoznawalnej marce. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w ramach naszych działań prowadzimy profesjonalną szwalnię. To idealna okazja by skorzystać z okazji i zaplanować projektowanie ubrań na sezon jesienno-zimowy 2020!

 • Jak atrakcyjnie zapakować paczkę?

  Jak atrakcyjnie zapakować paczkę?

  Prowadzenie sprzedaży przez Internet to proces o wiele bardziej skomplikowany niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Sytuacja sprzedającego jest tutaj o wiele prostsza, gdyż nie musi on zajmować się sprzedażą bezpośrednią w salonie i szkolić sprzedawców w różnych technikach zwiększających szansę na lepszy zarobek. Klient samodzielnie wybiera sobie produkt ze strony internetowej, płaci za niego i oczekuje tylko na jego dostarczenie.

 • Jak wybrać dobrą hurtownię odzieży damskiej?

  Jak wybrać dobrą hurtownię odzieży damskiej?

  Afera metkowa pokazała, że wiarygodność w modzie bardzo się liczy. Dlatego ucząc się na błędach innych i chcąc stworzyć własny butik trzeba zadbać o najwyższą jakość. Ważną, a nawet najważniejszą kwestią jest: jak wybrać dobrą hurtownię odzieży damskiej? Jeśli zaprzątasz sobie tym głowę, to postaramy się podpowiedzieć, co jest istotne, gdy decydujesz, kto będzie Twoim partnerem w relacjach B2B. 

 • Jak nosić damskie spodnie dresowe?

  Jak nosić damskie spodnie dresowe?

  Jeśli spojrzeć na damskie stylizacje streetwear, to można zauważyć, że od kilku lat królują wygodne spodnie dresowe. Co w nich takiego szczególnego? Poza komfortem noszenia odznaczają się uniwersalnością i można z nimi stworzyć oryginalne zestawy na co dzień, a nawet szczególne okazje. Zatem, jak nosić damskie spodnie dresowe? Podpowiedzią mogą być zdjęcia gwiazd, które upodobały sobie ten element garderoby. Wśród nich są między innymi Gigi Hadid, Sarah Jessica Parker czy Naomi Campbell.

3 ... 5