TYDZIEŃ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ 25-31.10.2021 (B2C)
X
 • Jak nosić koszule damskie?

  Jak nosić koszule damskie?

  Każda kobieta i to nie tylko businesswoman uwielbia nosić koszule. Występują w tak wielu fasonach i stworzone są z tak wielu materiałów, że każda z nas może znaleźć coś dla siebie. Pytanie brzmi, jak nosić koszule damskie, aby stylizacja zachwycała? Dziś podpowiemy, jak wykorzystać ten element damskiej garderoby w codziennych i formalnych stylizacjach. Bowiem koszula jest doskonałym uzupełnieniem garderoby kapsułowej, w której wszystkie elementy można ze sobą zestawić.

 • Czym różni się bluza damska od męskiej?

  Czym różni się bluza damska od męskiej?

  Są takie elementy odzieży, do których zapałaliśmy miłością niemal od razu. Ale są też takie, do których musieliśmy się przekonywać dobre kilka lat. Tak jest w przypadku damskich bluz. O ile mężczyźni od wielu już lat uwielbiali nosić dresowe bluzy niemal przy każdej okazji, o tyle my kobiety już nieszczególnie. Jednak jak to mówią, moda się zmienia. I tak oto bluzy stały się absolutnym must have i tutaj pojawia się pytanie: czym różni się bluza damska od męskiej?

 • Jak nosić długie spódnice?

  Jak nosić długie spódnice?

  Są takie elementy damskiej garderoby, które są zawsze modne, a należą do nich spódnice. Jedne z nas preferują mini, inne midi, a my dziś zajmiemy się długimi spódnicami. Wydaje się, że trudno stworzyć z nimi udaną stylizację, ale my udowodnimy że to nieprawda. Zatem, jak nosić długie spódnice?

 • Jakie dodatki do sukienki wieczorowej?

  Jakie dodatki do sukienki wieczorowej?

  Choć na co dzień większość kobiet preferuje raczej casual look, to wtedy, gdy zbliża się ważna czy elegancka uroczystość, każda z nas chce prezentować się niczym gwiazda filmowa i wybiera sukienki wieczorowe. Jednak trzeba pamiętać o tym, jak ważne są dodatki, gdyż dzięki nim stylizację można uznać za kompletną. Jednak tutaj pojawia się jakże ważne pytanie: jakie dodatki wybrać?

 • Jak dobrać sukienkę do figury?

  Jak dobrać sukienkę do figury?

  Sukienki są niewątpliwie synonimem kobiecości. Jednak wiele kobiet nadal nie lubi nosić tego rodzaju odzieży, gdyż uważa, że sukienka podkreśla niedoskonałości sylwetki. Bądźmy szczerzy, każda kobieta jest piękna, niezależnie od sylwetki, jaką ma. Każda figura ma wiele zalet, które właśnie sukienkami można pokreślić, a co także ważne bardzo łatwo ukryć także mankamenty. Dlatego dzisiaj przedstawimy Wam, jak dobrać sukienkę do typu figury.

5 ... 5