Bluza Chiara - modna bluza, która stała się hitem Internetu

Ubrania na jesień i zimę mają to do siebie, że robione są z grubych materiałów i mają zapewnić nam ciepło oraz wygodę. Wiąże się to niestety również z ich nijakością lub nawet brzydotą. Bezkształtne kurtki, bluzy i swetry, które sprawiają, że czujemy się nieatrakcyjnie i mamy nadzieję na jak najszybszy powrót do domu – nie muszą być jedynym rozwiązaniem.

 

Bluza idealna od Chiara Poland

W odpowiedzi na potrzeby kobiet, które także w chłodniejszym okresie chcą i mają prawo czuć się atrakcyjne – polska marka Chiara stworzyła bluzę idealną. Jej ogromną zaletą jest to, że jest dostępna w jednym, uniwersalnym rozmiarze – nie musimy już zastanawiać się czy na pewno w dalszym ciągu mieścimy się w rozmiar S lub czy zjedzenie tego kawałka ciasta spowoduje, że wszystkie nasze ubrania przestaną pasować. Chiara pokazuje kobietom, że ich produkty przeznaczone są dla każdej z nich, bez względu na jej rozmiar.

Marka zdaje sobie sprawę z tego, że każda z pań lubi mieć wybór i możliwość znalezienia takiego koloru bluzy, które pasuje do niej najlepiej. Dlatego też ten konkretny model dostępny jest aż w 4 różnych barwach – bananowej, liliowej, błękitnej oraz różowej. Wybór barw pastelowych nie jest tutaj przypadkowy, gdyż nadają one naszej bluzie tę właśnie delikatność, którą tak trudno jest nam odnaleźć w innych ubraniach na zimę i jesień.

 

Jakie stylizacje z bluzą Chiara?

A do czego będzie nam pasowała taka bluza? Choć mogłoby się wydawać, że jedyną opcją jest tutaj dobranie do niej odpowiednich spodni - można spróbować trochę bardziej zaszaleć. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się połączenie bluzy Chiara z nasza ulubioną spódnicą. Nie musi ona być nawet zupełnie gładka, a bluza powinna idealnie skomponować się nawet z najbardziej finezyjnymi kolorami i zdobieniami na spódnicy.

Niektóre z Was na pewno obawiają się, że założenie bluzy sprawi, iż będziemy wyglądać grubo, a nasza sylwetka ulegnie zniekształceniu. Problem ten jest często związany z tą częścią ubioru, ale Chiara wyszła temu naprzeciw. Umieszczenie gumek w pasie oraz przy rękawach spowodowało, że całość zaczęła układać się o wiele zgrabniej, a my nie mamy już wrażenia, że górna część naszego ciała wygląda zbyt potężnie.

 

Wyraź siebie!

Zaprojektowanie tej bluzy ma też pewne ukryte znaczenie – marka Chiara chce w ten sposób odczarować stereotyp, który nakazuje noszenie tej części garderoby tylko po domu. Bluzy kojarzą nam się z wygodą i domowym zaciszem – ale dlaczego nie moglibyśmy czuć się w ten sposób i jednocześnie prezentować się elegancko i schludnie? Chiara sprawdzi się zarówno w domu, jak i na spacerze, w pracy lub nawet na randce. Kobiety zbyt często próbują dopasować się do oczekiwań społeczeństwa, które nie ma prawa dyktować im w jaki sposób mają się ubierać i jak wyglądać. 

Chiara chce, aby każda z nas poczuła się pewnie i atrakcyjnie bez względu na cyfrę, jaką pokazuje nasza waga lub opinie naszego byłego chłopaka bądź rodziny. Pamiętajmy o tym, że nasz styl ubierania nie musi podobać się nikomu innego, a tylko nam. To w ten sposób wyrażamy swoją osobowość, upodobania – a nawet obecny nastrój. Róbmy to więc tak, jak mamy na to ochotę.