10% RABATU ZA ZAPIS DO NEWSLETTERA!

X
Oto idealna szwalnia na sezon jesień/zima 2020!

Niezmiernie cieszy nas, że Chiara Poland to hurtownia odzieży o coraz bardziej rozpoznawalnej marce. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w ramach naszych działań prowadzimy profesjonalną szwalnię. To idealna okazja by skorzystać z okazji i zaplanować projektowanie ubrań na sezon jesienno-zimowy 2020!

Dlaczego dobra szwalnia jest tak trudna do znalezienia?

Głównym problemem, który pojawia się na etapie poszukiwania szwalni jest trudność w porozumieniu się z pracownikami takiego punktu. Osoba, która przychodzi do szwalni ze swoją konkretną wizją - nie zawsze potrafi w sposób jasny i klarowny przekazać ją drugiej osobie. Czasami działa to także w drugą stronę, gdy pracownik nie do końca rozumie nasz punkt widzenia. Wszystko to prowadzi do mizernych efektów i frustracji.

Najważniejsza będzie tutaj dobra komunikacja, więc warto od początku spróbować jak najlepiej wytłumaczyć konstruktorowi swój pomysł - odpowiadając na wszelkie pytania, przedstawiając projekt i cały czas będąc zaangażowanym w ten proces.

Osoby, które mają już pewne doświadczenie często zwracają także uwagę na to, że choć na rynku istnieje wiele szwalni – te najdroższe i najbardziej oblegane zwykle wcale nie charakteryzują się najlepszą jakością wykonania. Czasami mniej reklamowane miejsca podchodzą do klienta w sposób bardziej indywidualny – a to gwarantuje lepsze efekty współpracy. W Chiarze Poland przykładamy szczególną wagę do indywidualnego sposobu traktowania klientów.

Czy warto korzystać z usług szwalni?

Pytanie to zadaje sobie wiele osób, które rozpoczyna przygodę z tworzeniem odzieży. Oczywiście może okazać się, że tańsze będzie dla nas kupowanie gotowych koszulek czy bluz – w większości przypadków tak to wygląda. Nie jest to jednak kwestia, której nie da się obejść. Niższa cena gotowych produktów wynika często z tego, że kupujemy na raz ich dużą ilość - jeżeli więc spróbujemy zrobić to samo korzystając z usług szwalni to może szybko okazać się, że ceny wcale nie będą się od siebie tak różnić. A my zyskujemy tym samym dokładnie taki wygląd ubrań, o jaki nam chodziło!