TYDZIEŃ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ 25-31.10.2021 (B2C)
X

HURTOWNIA ODZIEŻY DROPSHIPPING

Szukasz pomysłu na własny sklep internetowy? Podejmij współpracę na zasadzie dropshippingu z Chiara Poland - marką, którą pokochały Polki.

 

Co to jest dropshipping?

Najprościej rzecz ujmując - dropshipping to model biznesowy w którym nie musisz magazynować produktów, nie musisz też zajmować się wysyłką zamówionych produktów do swoich klientów - tym wszystkim zajmiemy się my! Dropshipping to nowoczesny i przede wszystkim wygodny sposób prowadzenia sprzedaży detalicznej w Internecie. Polega na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na hurtownię lub producenta odzieży, z którym się współpracuje.  Przy współpracy dropshippingowej masz wgląd do naszych stanów magazynowych, z których realizujesz swoje zamówienia!

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Dostęp do aktualnych stanów magazynowych dostępnych w pliku XML w czasie rzeczywistym,
 • Możliwość wystawienia produktu do sprzedaży bez posiadania go na fizycznym magazynie,
 • Możliwość korzystania z profesjonalnych zdjęć produktowych (lookbook, packshoty) oraz materiałów promocyjnych foto i video marki które można ściągać bezpośrednio z naszej strony www
 • Zawsze aktualne stany magazynowe dostępne na stronie internetowej oraz w pliku XML,
 • Sprzedaż bez prowizji i ukrytych dopłat,
 • Realizacja wysyłek w przeciągu 24h,
 • Możliwość zaciągnięcia tzw. kredytu kupieckiego i wystawiania zbiorczych faktur w ujęciach miesięcznych,
 • Realizujemy zamówienia od 1 sztuki z różnych produktów, bez konieczności kompletowania paczek z rozmiarówką/kolorystyką produktu.

 

Dla stałych klientów proponujemy:

 • Możliwość doszycia metek marki do produktów Chiara Poland (przy ugruntowanej sprzedaży),
 • Bezpłatną możliwość pakowania paczek zgodnie z identyfikacją wizualną Twojej marki (ustalane indywidualnie),
 • Realizację zamówień z wykorzystaniem Twoich listów przewozowych.

 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi (Q&A):

Jak zacząć współpracę dropshippingową z naszą hurtownią?

Aby rozpocząć z nami współpracę należy zgłosić swoją firmę mailowo na adres handel@chiarapoland.eu. W mailu zatytułowanym "WSPÓŁPRACA DROPSHIPPING"  należy wpisać nazwę firmy wraz z NIP-em, adres do strony internetowej, link do social mediów (pogrubione wymagane) oraz adres sklepu stacjonarnego jeśli taki istnieje. Po wstępnej weryfikacji zakończonej akceptacją klienta udostępniamy plik XML ze stanami magazynowymi oraz cenami hurtowymi produktów.

 

Co to jest plik XML?

Plik XML to zwykły plik, który zawiera takie informacje jak nazwa produktu, jego stan magazynowy, opis wraz z rozmiarem i kolorem, cenę czy zdjęcia. Plik XML jest połączony z naszym systemem magazynowo-sprzedażowym i odświeża się co kilka minut, dlatego dane w nim zawarte są zawsze aktualne. Plik XML można połączyć ze swoją stroną internetową. Kontrahenci nie korzystających z pliku XML mogą pobrać ofertę bezpośrednio z naszej strony www.

 

Jak wygląda polityka cenowa?

Wszystkich kontrahentów traktujemy na równych zasadach, dlatego przy każdym produkcie podajemy naszą rekomendowaną cenę i zachęcamy, aby była to najniższa cena za jaką sprzedawane są nasze produkty. Zezwalamy na obniżkę cen przy stosowaniu kodów rabatowych czy podczas wyprzedaży.
 

Jaki jest czas wysyłki zamówionych produktów?

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 staramy się realizować tego samego dnia. W przypadku jakichkolwiek braków gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 24h od otrzymania pełnych informacji czy towaru.

 

Jakie są koszty przesyłki w ramach dropshippingu?

Hurtownia odzieży damskiej Chiara Poland współpracuje głównie z firmą kurierską DPD. Koszt takiej przesyłki to 15,00 zł brutto (paczka opłacona z góry). Oferujemy również wysyłkę towaru Paczkomatem InPost w kwocie 11 zł brutto. Możliwa jest także wysyłka paczek poprzez inne firmy kurierskie (DHL, Fedex, UPS, Kurier Inpost) oraz wysyłka za granicę – wtedy koszty przesyłek uzgadniane są indywidualnie z kontrahentem.

 

Kto realizuje zwroty zamówień?

Zwroty realizuje hurtownia/producent, czyli Chiara Poland. Zwrotowi podlega towar jedynie w przypadku, gdy posiada wady fabryczne, które nie powstały na skutek używania produktu i nie da się ich w żaden sposób usunąć/naprawić. W wypadku możliwości naprawy towaru wysyłamy go do 7 dni roboczych pod wskazany adres na koszt Chiara Poland.

 

Jak pakujemy zamówienia?

Każde zamówienie hurtowe czy detaliczne jest pakowane w kartonowe opakowanie zgodnie z ekologicznym DNA marki. Do każdego produktu dołączona jest metka papierowa, która informuje, że ubrania zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce. Standardowo zamówienie pakujemy w uniwersalny foliopak bez logo. 

Istnieje możliwość spersonalizowania procesu pakowania. Każde zamówienie może być pakowane w spersonalizowany kartonik czy foliopak, każdy produkt w woreczek foliowy czy papier (z kodem produktu). Jeśli chcesz - możesz dostarczyć nam również kartki do paczek czy inne spersonalizowane gifty, które za darmo będziemy pakować do Twoich zamówień. Jesteś zainteresowana/y którąś z tych opcji? Skontaktuj się z naszym handlowcem!

 

Jak mogę sprawdzić jakość produktów Chiara Poland?

Chiara Poland to przede wszystkim hurtownia on-line, dlatego cały asortyment znajduje się na stronie www. Każdy produkt posiada zdjęcia plenerowe oraz packshoty, które oddają realny wygląd produktu. Jeśli chcesz zobaczyć nasze produkty na żywo, sprawdzić ich jakość wykonania czy materiał, istnieje możliwość otrzymania wybranych produktów lub ich odbioru osobistego w naszym biurze. Jesteś zainteresowana/y którąś z tych opcji? Skontaktuj się z naszym handlowcem!
 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz na maila handel@chiarapoland.eu lub zadzwoń pod numer +48 796 752 039 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

*Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.