TYDZIEŃ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ 25-31.10.2021 (B2C)
X

Hurtownia odzieży – współpraca z Chiara Poland

Rozpocznij lub rozwiń swoją karierę w branży odzieżowej wraz z Chiara Poland! Jeżeli posiadasz sklep odzieżowy, planujesz otwarcie tego typu działalności lub chcesz wprowadzić na rynek odzieżowy swoją markę - idealnie trafiłeś!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji, nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie – a jeżeli jesteś w pobliżu, zapraszamy na spotkanie celem przedstawienia szczegółów!

Hurtownia i producent odzieży Chiara Poland - zobacz co Ci możemy zaoferować:

  •  Wysokiej jakości odzież damską, wykonaną z najlepszej jakości materiałów – od A do Z wyprodukowaną w Polsce! Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi podwykonawcami, dzięki czemu zapewniamy nie tylko świetne fasony, ale i wysoką jakość produktu.
  •  Duże „know how” – znajmy tajniki krawiectwa i potrzeby klientów – zarówno biznesowych, jak i docelowych konsumentów.
  • Regularnie tworzymy nowe kolekcje – będąc naszym partnerem dowiesz się o produktach przedpremierowych i sam zadeklarujesz ilość zamówienia.
  •  Wsparcie marketingowe – promujemy Twój sklep z odzieżą na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Bezpośrednio odsyłamy do Ciebie klientów – zarówno w publicznych, jak i prywatnych wiadomościach. Udostępniamy paczki profesjonalnych zdjęć, które możesz użyć do promocji.
  •  Wsparcie handlowe – przekierowujemy ruch na Twoją stronę internetową i kanały społecznościowe – a dzięki temu rośnie ilość Twoich stałych klientów!
  •  Personalizacja – możesz wybrać nasze produkty z innych materiałów i kolorów, umieścić własny napis lub zmienić logo na metce. Jeśli chcesz zmodyfikować któryś z naszych modeli – skontaktuj się z nami, a my zmienimy go dla Ciebie.
  • Indywidualne propozycje projektów – uszyjemy dla Ciebie odzież według Twoich oczekiwań. Na Twoją wyłączność! Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

 

Prowadzisz butik i chcesz pozyskać stabilnego i wiarygodnego dostawcę? Poszukujesz dobrej hurtowni odzieży? Potrzebujesz pomocy z doborem asortymentu? Zapraszamy do współpracy z producentem odzieży Chiara Poland. Czekamy na kontakt!

Wszystkich klientów detalicznych, którzy są zainteresowani naszymi produktami serdecznie zapraszamy do naszych sklepów partnerskich. To tutaj znajdziesz ubrania z najnowszych kolekcji Chiara Poland – które są wykonane od A do Z w Polsce. Nasze podstawy to wysoka jakość i niebanalne wzornictwo. Nasze ubrania tworzymy dla świadomych kobiet, które nie akceptują przeciętności! Chcesz kupić produkty z najnowszych kolekcji? Poniżej znajdziesz listę butików, w których kupisz zaprojektowaną przez nas odzież damską.

Każdy z nich przechodzi wnikliwą autoryzację, dlatego gwarantujemy wysoką jakość obsługi klienta oraz pełną dostępność wszystkich nowości Chiara Poland.

Chcesz aby Twój butik znalazł się na liście? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

 

BUTIKI PARTNERSKIE:

 
Chcesz zostać partnerskim butikiem Chiara Poland?
Napisz do nas! Przedstawimy warunki współpracy